Prekės kodas: ys5201-88061-rfid
Turimas kiekis: 1
| Gamintojas: | Pierre Cardin |

Piniginė su atverčiamu dėklu dokumentui ir vidiniu metalizuotu pamušalu apsaugančiu nuo skaitmeninės duomenų vagystės.
Įpakavimas:
Su originalia PIERRE CARDIN dėžute.
| Piniginės savybės | |
|---|---|
| Piniginės centinės forma: | Užtraukiama užtrauktuku |
| Piniginės dydis: | Vidutinė |
| Spalva: | Juoda |
| Piniginės užsegimo tipas: | Be užsegimo |
| Bendrosios savybės | |
|---|---|
| Aukštis | 9.2 cm |
| Kategorija | Piniginės |
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Plotis | 12.5 cm |
| Storis | 2 cm |
| Medžiaga* | Natūrali oda |