Piniginės ant juosmens

Mados sukasi ratu ir tai, kas buvo stilingas prieš gerus 10 metų po netrumpos pertraukos vėl nešiojama ant podiumų ir suteikia galimybę puikiai atrodyti bei nuostabiai jaustis. O dar geriau, kai stilius derinamas su funkcionalumu. Tuomet kasdien atrodyti puikiai tampa dar paprasčiau.

Mada yra šiandien

Štai tokios yra piniginės ant juosmens, kurios padeda patogiai su savimi nešiotis tiek daiktų, kiek reikia, tačiau tuo pačiu atrodyti labai stilingai. TechnoMada  siekia praktiškumo bei stiliaus derinio, tad nuolatos pildo savo katalogą, taiko nuolaidas, skelbia akcijas, kurios leis kokybiškas pinigines ant juosmens įsigyti dar pigiau.

Tinkamiausios prekės paieškos

Moteriška piniginė ant juosmens suteiks galimybę jaustis stilingai ir atrodyti pasitikinčiai savimi. O kokia piniginė ant juosmens Jums labiausiai tinka?

  • Ta, kuri turi tik vieną skyrių arba tokia, kuri turi kelis?
  • Didesnė ar mažesnė? Su kuria jaučiatės geriausiai ir kokia atrodo gražiausiai?
  • Įvertinkite stiliaus niuansus. TechnoMada  orientuojasi į skirtingas moteris, tad siūlo tiek klasikinio stiliaus, tiek inovatyvias pinigines ant juosmens. Rinkitės ne tai, kas tuo metu stilinga, tačiau tai, kas arti Jūsų širdies.

TechnoMada  – vieta, kurioje rasite viską, ko reikia didesniam pasitikėjimui savimi. Stilius prasideda nuo funkcionalumo. O kaip jaučiatės Jūs?

Dažniausiai užduodami klientų klausimai:

 

Kokių piniginių ant juosmens spalvų turime savo asortimente?

Turime įvairių piniginių ant juosmens spalvų, tačiau populiariausios yra Patrizia Piu 418-092 ir Pierre Cardin FRZ 1660 LUREX.

Kokia yra piniginės ant juosmens kaina?

Piniginės ant juosmens kaina prasideda nuo 7,65 eurų.

Kokių piniginių ant juosmens dydžių galime pasiūlyti?

Galime pasiūlyti nuo mažų iki didelių piniginių ant juosmens dydžių.

Kokie galimi atsiskaitymo būdai?

Galima atsiskaityti bankiniu pavedimu, el. bankyninkyste, Paypal arba pristatymo metu kurjeriui grynais pinigais.
Rašyk
Skambink