Vyriškos odinės kuprinės

 

Patogios, elegantiškos ir funkcionalios vyriškos odinės kuprinės yra puiki alternatyva vyrams, kurie nėra įpratę nešioti vyriškas rankines. Vyriška kuprinė yra funkcionalus aksesuaras, kuris puikiai tinka nešioti visus metus. Priklausomai nuo medžiagos, iš kurios ji pagamintas, ji gali būti naudojamas kaip elegantiškas dokumentų krepšys ir nešiojamojo kompiuterio rankinės pakaitalas, taip pat sportinė kuprinė vasaros kelionei į kalnus.

Taip pat svarbu ir kuprinės dydis! Mažos kuprinės yra patogus pasirinkimas neplanuotoms išvykoms į miestą, o didelės, talpios kuprinės puikiai tiks ilgesnėms kelionėms.

Vis labiau populiarėja natūralios odos vintažinės vyriškos kuprinės. Jų savo asortimente turime daug. Vintažinės odinės kuprinės mūsų kataloge - patraukliomis kainomis, todėl tikrai rasite, ką išsirinkti. Daugiausiai tai rudos ir įvairių jos atspalvių kuprinės su metaliniais užsegimais ir kelias papildomais skyriais. čia tilps ir nešiojamas kompiuteris, ir pinigine, ir sąsiuvinis užrašams.

 

VYRIŠKA ODINĖ KUPRINĖ - PUIKI RANKINĖS AR NEŠIOJAMOJO KOMPIUTERIO KREPŠIO ALTERNATYVA


Jei neprivalote laikytis griežto aprangos kodo ir į darbą galite nešiotis laisvalaikio stiliaus odinę, arba pusiau odinę kuprinę -  tuomet jums reikalinga  patogi su daugybe skyrių ir kišenėmis aksesuarams kuprinė. Jos dėka saugiai galėsite laikyti savo brangius daiktus:  raktus, nešiojamąjį kompiuterį, išmanujį telefoną, be kita ko nešiojamas kompiuteris bus tinkamai apsaugotas. Norint užimti oficialesnę poziciją darbe, verta rinktis elegantiško stiliaus, odinę arba ekologiškos odos elementais dekoruotą verslo kuprinę, derančia prie švarko ir marškinių. Ypač rekomenduojame „Solier“ prekės ženklo odines kuprines. kompiuteriui. 

Transportuojant nešiojamąjį kompiuterį labai svarbu laikyti jį kuprinėje su tam skirtu skyriumi. Nešiojamąjį kompiuterį nešiotis kuprinėje yra daug patogiau nei nešiotis krepšyje. Daugumoje mūsų siūlomų vyriškų kuprinių yra skyrius, pritaikytas subtiliai elektronikai gabenti.

 

 

Rašyk
Skambink