Veliūriniai treningai

Veliūriniai treningai moterims


Veliūriniai treningai moterims - įdomi tradiciių sportinių kostiumų įvairovė yra jų veliūrinė versija. Tai šiais laikais labai populiari moterų apranga, primenanti senąją madą, kuri vėl ant bagos. Moteriški veliūriniai laisvalaikio komplektai apsivilkus atrodo tikrai karališkai, todėl moterims jie taip patika.

Juos galite derinti su sportiniais bateliais ar aukštakulniais - kaip Jums atrodo tinkama, priderinus madingą rankinę, papuošalus ir kitus aksesuarus. Rinkis veliūrinį kostiumą jei nori atrodyti itin stilingai, kaip „Instagram“ garsūs žmonės bei visame pasaulyje žinomi modeliai ar įžymybės, pozuojantys vilkėdami veliūrą.

Čia parduodami veliūriniai trningai moterims dažniausiai yra dviejų dalių komplektai, susidedantys iš džemperio ir kelnių. Jie leidžia sukurti neįprastą ir tuo pačiu nuostabų vaizdą namuose ar atsitiktinei išvykai į miestą. Kai kurie mūsų modeliai yra minimalistinio stiliaus, nes yra lygūs ir be ornamentų, o kiti priklauso glamour stiliui su blizgiais siuvinėtais raštais, kurie patraukia dėmesį ir suteikia rūbui gyvumo. Be to, mūsų internetinėje parduotuvėje rasite didelį moteriškų veliūrinių komplektų spalvų pasirinkimą – rekomenduojame pastelinius, neoninius ar klasikinius atspalvius.

 

Dažniausiai užduodami klientų klausimai:

 

Kokių moteriškų veliūrinių treningų spalvų turime savo asortimente?

Turime įvairių moteriškų veliūrinių treningų spalvų, tačiau populiariausios yra mėlyna ir raudona.

Kokia yra moteriškų veliūrinių treningų kaina?

Moteriškų veliūrinių treningų kaina prasideda nuo 39.99 eurų.

Kokie moteriškų veliūrinių treningų gamintojai yra populiariausi?

Populiariausi moteriškų veliūrinių treningų gamintojai yra Amanda ir Maroon Marsha.

Kiek užtrunka pristatymas?

Pristatymas dažniausiai užtrunka nuo 1 iki 3 darbo dienų.
Rašyk
Skambink