Pristatymas

Atostogos, Atostogos, Atostogos,

Gerbiami parduotuvės klientai, informuojame Jus, kad atostogaujame 05.15-05.25 dienomis. Visi užsakymai bus pradėti vykdyti nuo 05.26 dienos. 

Technomada.lt administracija

DĖMESIO. Jeigu nesulaukėte jokio pranešimo apie savo užsakymą, pažiūrėkite savo pašto dėžutės SPAM (šiukšledėžė) aplanke. Kai pamatysite Technomada.lt siųstą laišką atžymėkite, kad tai ne šlamštas (brukalas).

 

PRISTATYMO LIETUVOJE INFORMACIJA

Perkant Technomada.lt elektroninėje parduotuvėje, greitas ir patikimas prekių pristatymas - garantuotas. Mes bendradarbiaujame su siuntų tarnyba DPD ir savo klientams galime pasiūlyti nepriekaištingą aptarnavimą.

  • Prekės pristatomos Internetinės parduotuvės įgalioto atstovo – kurjerio, darbo dienomis 8:00-18:00 val. Šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis prekės nėra pristatomos.
  • Prekės pristatymo dieną su Jumis susisieks kurjeris ir suderins tikslią pristatymo valandą. Pageidaujant pakeisti pristatymo adresą ar dieną - papildomas mokestis  3 €
  • Visos prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu nenurodytas kitoks terminas.
  • Perkant prekies taikomas pristatymo mokestis - 3 €. Dėl pristatymo mokesčio į Neringą ir Neringos raj. teirautis papildomai el. paštu arba telefonu 867747806
  • Taip pat siuntos pristomos per DPD pick up prekių atsiėmimo punktus, kurių adresą galėsite pamatyti užsakant prekes. Paslaugos kaina 2,5 €.
  • DPD pick punktai: spauskite čia

*Jei mokate banko pavedimu, pavedimas turi būti atliktas taip pat iki 13:00 val.

Yra galimybė už prekes mokėti KORTELE kurjeriui pristatymo metu, atsiimant prekes + 1,50 

 

PRISTATYMO UŽSIENYJE INFORMACIJA

Siunčiame užsakymus Lietuvos paštu į Euros  šalis per 3-7 darbo dienas.

Siunčiame užsakymus Lietuvos paštu į Ne europos šalis šalis per 7-14 darbo dienas.

 

 

Parduotuvės darbo laikas: I-V 10:00 - 18:00, VI - VII - nedirbame. Šventinėmis dienomis - nedirbame.

  

Rašyk
Skambink