Kelioniniai krepšiai vyrams

Kelioniniai krepšiai vyrams

Ruošiantis į trumpą kelionę, tikrai neverta kartu temptis didžiausio namuose esančio lagamino. Jeigu išvyksite trumpam, visi daiktai gali tilpti į patogų kelioninį krepšį. Tai puikus sprendimas, nes kelioniniai krepšiai, skirtingai nei lagaminai, yra daug patogesni ir kompaktiškesni. su jais lengva keliauti ne tik lėktuvu, bet ir autobusu ar traukiniu. Todėl šiai prekei savo kataloge skiriame itin didelį dėmesį. Mūsų kataloge Jums siūlomi GOVAN, BRANDON, HAMILTON, SOLIER gamintojų kelioniniai krepšiai.

Renkantis kelioninį krepšį, svarbu atkreipti dėmesį į jo dydį. Jeigu keliausite lėktuvu, iš karto įvertinkite, kurie kelioniniai krepšiai atitinka oro linijų, kuriomis naudositės, bagažo reikalavimus. Nedidelei kelionei patogu rinktis gaminį su keliais skyriais, kurių dalis būtų viduje, dalis - išorėje.

Pastaruoju metu itin populiarūs vintažiniai natūralios odos kelioniniai krepšiai su rankenomis. Jie gali būti juodi, rudi ar pilkos spalvos, o kadangi pagaminti iš natūralios odos, su laiku įgauna senovinį įvaizdį. Natūrali oda dėvisi, taip suteikdama gaminiui dar daugiau žavesio ir natūralumo. Taip puikus pasirinkimas vertinantiems kokybę ir stilių.

Kelioniniai krepšiai tiek vyrams, tiek moterims pravers ir tais atvejais, kai ieškote, kur susidėti sportinę aprangą, keliaujant į sporto klubą po darbo. Tokiam pasirinkimui siūlome sportinius krepšius su ilgesne rankena ir tvirtomis detalėmis. Toks krepšys puikiai tiks ir savaitgalio kelionei.

Dažniausiai užduodami klientų klausimai:

Kokių spalvų kelioninių krepšių vyrams turime savo asortimente?

Mūsų siūlomų kelioninių krepšių vyrams spalvų pasirinkimas yra gan platus. Populiariausi yra rudos ar juodos spalvos.

Koks kelioninių krepšių vyrams populiariausias gamintojas?

Pas mus rasite daugybę žinomų gamintojų, bet populiariausias yra Pierre Cardin.

Kokia yra kelioninių krepšių kaina?

Kelioninių krepšių kaina prasideda nuo 34.86 eurų.

Kokie galimi atsiskaitymo būdai?

Galima atsiskaityti bankiniu pavedimu, el. bankyninkyste, Paypal arba pristatymo metu kurjeriui grynais pinigais.

Rašyk
Skambink