Rankinės ant juosmens

Rankinės ant juosmens

Kadaise itin populiarios rankinės ant juosmens šiandien išgyvena tikrą prisikėlimą. Kiekvienais metais daugėja klientų, ieškančių būtent tokio tipo vyriškų piniginių. Dažniausiai šios rankinės itin domina vyrus, tačiau ant juosmens rankines renkasi ir moterys. Skirtingų formų ir dydžių rankinės yra puikus pasirinkimas ne tik keliaujantiems, bet ir mėgstantiems originalius aprangos derinius.

Technomada.lt savo kataloge siūlo platų rankinių ant juosmens pasirinkimą, kuris padės išsirinkti geriausią pirkinį net ir išrankiausiam klientui. Mėgstantiems klasiką - siūlome sportinį stilių primenančias rankines, kurios yra vertikalios formos su medžiaginiu diržu per juosmenį.

Mėgstantiems odos gaminius, patiks natūralios rankinės ant juosmens su odiniu diržu per juosmenį. Rudos, juodos, melsvos, pilkos ir kitų spalvų rankinės ant juosmens gali būti itin stilingas aprangos akcentas. Jeigu ieškote kažko panašaus, rinkitės neįprastų formų rankines, kurios primena mažas kuprines. Jas lengva nešioti, todėl tokios kelioninės kuprinės ant juosmens yra nepamainomas dalykas atostogaujant.

Dailiosios lyties atstovėms taip pat siūlome rankines ant juosmens iš žymiausių mados namų. Įvairių dizainų ir spalvų rankinės patiks ne tik toms damoms, kurios planuoja atostogas, bet ir norinčioms atnaujinti savo garderobą originaliais aksesuarais.

Dažniausiai užduodami klientų klausimai:

Mūsų parduotuvėje yra daugybę žinomų gamintojų, bet populiariausias yra Solier.

Mūsų parduotuvėje vyriškų rankinių ant juosmens kainos prasideda nuo 7.65 eurų.

Populiariausi vyriškų rankinių gamintojai yra Jessica ir Rovicky.

Galima atsiskaityti bankiniu pavedimu, el. bankyninkyste, Paypal arba pristatymo metu kurjeriui grynais pinigais.

Rašyk
Skambink