Prekės kodas: tilak37-324-rfid
Turimas kiekis: 6
| Gamintojas: | Pierre Cardin |

Horizontalaus formato piniginė idealiaitinkama kiekvieno vyro poreikiams. Daug kišenių banko ir nuolaidų kortelėms, dokumentams, banknotams ir monetoms.
Įpakavimas:
Su originalia PIERRE CARDIN dėžute.
| Piniginės savybės | |
|---|---|
| Piniginės centinės forma: | Vokelis (standartinė) |
| Piniginės dydis: | Vidutinė |
| Spalva: | Juoda |
| Piniginės užsegimo tipas: | Be užsegimo |
| Bendrosios savybės | |
|---|---|
| Aukštis | 9.5 cm |
| Kategorija | Piniginės |
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Plotis | 12 cm |
| Storis | 2.5 cm |
| Medžiaga* | Natūrali oda |