Prekės kodas: tilak34-8805
Turimas kiekis: 1
| Gamintojas: | Pierre Cardin |

Lygios odos piniginė su dekoratyvine raudonos, juodos arba mėlynos spalvos juostele ir Pierre Cardin logotipu.
Piniginės vidus:
Įpakavimas:
Su originalia PIERRE CARDIN dėžute.
| Piniginės savybės | |
|---|---|
| Piniginės centinės forma: | Vokelis (standartinė) |
| Piniginės dydis: | Didelė |
| Spalva: | Juoda |
| Piniginės užsegimo tipas: | Be užsegimo |
| Bendrosios savybės | |
|---|---|
| Aukštis | 9.5 cm |
| Kategorija | Piniginės |
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Plotis | 12.5 cm |
| Storis | 2 cm |
| Medžiaga* | Natūrali oda |