Prekės kodas: tilak28-330-rfid
Turimas kiekis: 5
Didelė piniginė užtikrins pakankamai erdvės visiems jūsų finansams.
| Gamintojas: | Pierre Cardin |

Lygios odos piniginė su Pierre Cardin logotipu. Integruotas vidinis pamušalas apsaugo nuo banko kortelių duomenų vagysčių.
Piniginės vidus:
Įpakavimas:
Su originalia PIERRE CARDIN dėžute.
| Piniginės savybės | |
|---|---|
| Piniginės centinės forma: | Vokelis (standartinė) |
| Piniginės dydis: | Didelė |
| Spalva: | Juoda |
| Piniginės užsegimo tipas: | Be užsegimo |
| Bendrosios savybės | |
|---|---|
| Aukštis | 13.3 cm |
| Kategorija | Piniginės |
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Plotis | 9.5 cm |
| Storis | 2.3 cm |
| Medžiaga* | Natūrali oda |