Prekės kodas: fossil-tilak12-331a-rfid
Turimas kiekis: 5
Talpi natūralios odos piniginė gryniems pinigams, mokėjimo ir nuolaidų kortelėms.
| Gamintojas: | Pierre Cardin |

Didelės talpos užsegama piniginė su vidiniu pamušalu blokuojančiu mokėjimo kortelių duomenų nuskaitymą.
Piniginės vidus:
Įpakavimas:
Su originalia PIERRE CARDIN dėžute.
| Piniginės savybės | |
|---|---|
| Piniginės centinės forma: | Vokelis (standartinė) |
| Piniginės dydis: | Didelė |
| Spalva: | Juoda |
| Piniginės užsegimo tipas: | Užspaudžiama spaude |
| Pristatymas: | 5-12 darbo dienos |
| Bendrosios savybės | |
|---|---|
| Aukštis | 12.7 cm |
| Kategorija | Piniginės |
| Medžiaga | Natūrali oda |
| Plotis | 10.5 cm |
| Storis | 2.8 cm |
| Medžiaga* | Natūrali oda |