Lithuanian English

Laikrodžiai vaikams

Vaikiškas laikrodis ant rankos, skirtas mergaitėms. Stilingas aukso spalvos korpusas ir juoda apyrankė. Juodas Disney logotipas ir Pelytės Minės atvaizdas.

€52.00

Peliukas Mikis žaidžia ledo ritulį. Sportiškas vaikiškas laikrodis iš Disney kolekcijos, tvirta apyrankė, dideli šviečiantys skaičiai žymi valandas ir minutes.

€37.00

DISNEY laikrodis su juodu metaliniu korpusu ir metaline apyranke. Užrašas SOME LIKE IT DOT ant baltai taškuoto ciferblato su raudonu drugeliu.

€81.00

Ryškus vaikiškas elektroninis laikrodis. Rodo valandas, datą, savaitės dieną, yra žadintuvas ir šviesa. Originalus DISNEY laikrodis gera kaina.

€37.00

Rožinis (Pink) elektroninis laikrodis mergaitėms. Rodo valandas, datą, savaitės dieną, yra žadintuvas ir šviesa. Originalus Disney laikrodis su garantija.

€37.00

Baltos spalvos vaikiškas laikrodis su 1989 m. romantiško animacinio filmo Mažoji Undinėlė personažais - Arielė ir geriausias jos draugas žuviukas Flounder'is.

€40.00

DISNEY laikrodis su juoda apyranke ir sidabro ciferblatu ant kurio pavaizduota Snieguolė ir gyvūnai iš animacinio filmo Snieguolė ir 7 nykštukai.

€40.00

Sportiškas mėlynų džinsų stiliaus vaikiškas laikrodis primenantis kad Peliukas Mikis pradėjo dėvėti savo žymiąsias baltas pirštines dar 1929  m. kovo 28 dieną.

€40.00

Mėlynos spalvos laikrodis su Peliuku Mikiu iš serijos Kosmoso Kelionės. Spalvingas piešinukas ant ciferblato ir mėlyna apyrankė su užrašu.

€38.00

Šviesiai žalios/salotinės spalvos vaikiškas laikrodis su 1989 m. romantiško animacinio filmo Mažoji Undinėlė pagrindine heroje - Ariele. Puikus DISNEY laikrodis mergaitėms.

€44.00

Mergaitės svajonė - laikrodis su princese ir užrašu Lovely ONE. Apvalus metalinis korpusas, rožinė apyrankė ir spalvotomis širdelėmis.

€44.00

Tvirto korpuso vaikiškas laikrodis su mėlynos spalvos apyranke. Linksmas Peliukas Mikis su apdovanojimais ant ciferblato ir užrašas - Legends in the making. Unbeatable.

€54.00

Vaikiškas laikrodis su 1991 m. animacinio filmo Gražuolė ir Pabaisa herojais ant ciferblato. Aukso spalvos metalinis korpusas ir juoda apyrankė.

€47.00

Vaikiškas laikrodis su animacinio filmo Sniego Karalienė heroje ant korpuso. Metalinis sidabro spalvos korpusas ir žydra apyrankė.

€40.00

DISNEY laikrodis mergaitėms su Elsa ir besmegeniu ant ciferblato iš animacinio filmo Ledo Šalis (Frozen). Žydros spalvos ciferblatas ir eko odos apyrankė, metalinis korpusas.

€40.00

Mielas vaikiškas laikrodukas su baltais paukšteliais ir debesėliais ant balto ciferblato. Elegantiškas siauras žydros spalvos laikrodžio dirželis ir rožinės dekoracijos ant korpuso.

€29.00

Juodos, geltonos ir pilkos spalvų kombinacijos vaikiškas laikrodis su žvaigždėmis ir planetomis. Apvalus nerūdijančio plieno korpusas.

€26.00

Apvalus plastikinis žydras vaikiškas laikrodis su spalvotais skaičiais ir rodyklėmis. Valandų, minučių ir sekundžių padalos.

€26.00

Spalvingas laikrodis vaikams padės savarankiškai planuoti savo laiką. Nesenstančio dizaino modelis išliks madingas ilgą laiką, patogi apyrankė nešioti kasdien.

€48.00

Abstraktaus dizaino spalvotas laikrodis vaikams. Lengvas nes pagamintas iš plastiko, patogi reguliuojama apyrankė su sagtimi. Kokybiškas japoniškas mechanizmas.

€48.00

Abstraktaus dizaino spalvotas laikrodis vaikams. Lengvas nes pagamintas iš plastiko, patogi reguliuojama apyrankė su sagtimi. Kokybiškas japoniškas mechanizmas.

€48.00
Produkto tipas: Laikrodžiai Korpuso forma: Apvalus Korpuso medžiaga: Metalų lydinys Korpuso spalv..
€40.00
Produkto tipas: Laikrodžiai Korpuso forma: Apvalus Korpuso medžiaga: Metalų lydinys Korpuso spalv..
€41.00
Produkto tipas: Laikrodžiai Korpuso forma: Apvalus Korpuso medžiaga: Plastikas Korpuso spalva: Ju..
€37.00
Produkto tipas: Laikrodžiai Korpuso forma: Apvalus Korpuso medžiaga: Metalų lydinys Korpuso spalv..
€54.00
Produkto tipas: Laikrodžiai Korpuso forma: Apvalus Korpuso medžiaga: Plienas Korpuso spalva: Plie..
€38.00

Elegantiškas DISNEY vaikiškas laikrodis su užrašu WHAT'S DOT YOU SAY? ant taškuoto ciferblato. Apvalus metalinis korpusas ir baltas dirželis.

€41.00

Sportiškas vaikiškas laikrodis DISNEY su Peliuku Mikiu metančiu krepšinio kamuolį. Stiprus metalinis korpusas su padalomis, juodas dirželis su raudonomis siūlėmis.

€53.00
Produkto tipas: Laikrodžiai Korpuso forma: Apvalus Korpuso medžiaga: Plastikas Korpuso spalva: Mė..
€22.00
Produkto tipas: Laikrodžiai Korpuso forma: Apvalus Korpuso medžiaga: Plastikas Korpuso spalva: Ge..
€26.00

Ne tik tėveliai, tačiau ir vaikučiai nori atrodyti stilingai. Taip jaustis padės skoningi laikrodžiai vaikams, kurie ne tik puošia, tačiau ir moko vaiką pažinti valandas, taip pat, išmokti atsakingai planuoti savo laiką. Techno Mada siūlo labai daug įvairiausių laikrodukų, kad kiekvienas vaikas rastų tokį, koks jam gražiausias. O ieškoti laikrodžio internete – labai patogu, nes galima viską daryti kartu su tėveliais.

Tinkamiausio laikroduko pasirinkimas

Laikrodžiai vaikams internetu turėtų būti pasirenkami įvertinus šiuos kriterijus:

  • Rinkitės patikimo gamintojo laikrodžius: Q&Q, Disney ir t.t.
  • Vertinkite juos pagal stilių.
  • Ar būtina, kad laikroduko valandos būtų su skaičiais, ar galima apsieiti ir su paprastomis rodyklėlėmis?
  • Įvertinkite, kokio dydžio laikrodukas labiausiai tinka vaikui.

Tegul pasirenka mažasis

Svarbiausia, kad perkant internetu mažieji norimą laikroduką gali rinktis pagal savo poreikius, o tėveliai gali išsakyti savo nuomonę tuo klausimu. Tai – labai patogu, kadangi surandamas balansas, kuris leidžia visiems jaustis ramiai dėl įsigyto laikroduko. Galiausiai, paskatinkite vaiką laikrodį nešioti ne tik kaip aksesuarą, tačiau naudoti kaip puikią laiko pažinimo priemonę, juolab, kaip galimybę paprasčiau išmokti planuoti savo laiką.

Rašyk
Skambink