Moteriški laikrodžiai pigiau

Kerinčio dizaino moteriškas laikrodis su rausvo aukso spalvos korpusu su kristalais ir metaline apyr..
€31339€30900
1177
Patrauklus geltono aukso spalvos moteriškas laikrodis iš nerūdijančio plieno. Baltas ciferblatas ir ..
€22410€24900
1178
Madingas sidabro spalvos moteriškas laikrodis su stačiakampio formos korpusu ir ciferblatu užpildytu..
€31339€29000
1179
Geltono aukso spalvos apvalus moteriškas laikrodis. Nerūdijančio plieno korpusas su dviem eilėmis kr..
€26010€28900
1181
Simpatiškas įdomaus rudo atspalvio moteriškas laikrodis pagamintas iš nerūdijančio plieno. Analogini..
€26010€28900
1182

Dažnai sakoma, kad svarbiausias stiliaus akcentas turi būti vos matomas. Tačiau net ir būdamas gana nepastebimas – jis turi atlikti svarbią funkciją, tai yra, puošti. Būtent tokie yra laikrodžiai moterims, kurie ne tik padeda atskleisti savo stilių, tačiau ir kur kas paprasčiau planuoti savo laiką.

Suteikite sau galimybę sužibėti

Skirtingi moteriški laikrodžiai orientuoti į skirtingas asmenybes, kurios nori ne tik sekti valandas, tačiau dekoruoti savo stilių. Juk tamsiomis dienomis, kai visa apranga yra juoda, nėra nieko skoningiau, kaip kad ryškus laikrodukas.

Raskite geriausią kokybę

  • Pirmiausia nuspręskite, kurio gamintojo produkcija Jums artimiausia širdžiai. TechnoMada  prekiauja tik pripažintų gamintojų kokybiškais laikrodžiais: 33 ELEMENT, CLUSE, Claude Bernard ir t.t.
  • Skirtingų laikrodžių – skirtinga ciferblato  spalva. O kokia gražiausiai atrodo Jums: pilka, mėlyna, juoda, balta ir t.t.?
  • Taip pat varijuoja ir laikrodžių dydis. Nuo didelių, kurie traukia akis, iki minimalistinių, kurie vos matomi: 5, 7, 20 cm…
  • Varijuoja ir korpuso forma, kuris gali būti tiek ovali, tiek keturkampė.
  • Korpuso medžiaga gali būti pagaminta iš skirtingos medžiagos. Tai užtikrina ne tik funkcionalumą, tačiau ir stilių: keramika, nerūdijantis plienas, plastikas ir t.t.

Bei daugelis kitų kriterijų, kuriuos įvertinęs rasite Jums labiausiai tinkamą laikrodį. Leiskite sau atrodyti puikiai, suteikite sau galimybę pasitikėti savimi. Nes laikas gali būti mūsų pusėje.

Rašyk
Skambink