Lithuanian English

Onepeace

Kombinezonas (angl. Onesie) yra dažnai naudojamas žodis apibūdinant sportinį kostiumą suaugusiems , kuris yra pagamintas iš megztos medvilnės, vilnos ir poliesterio derinio. Taip pat tai  kostiumas dažniausiai skirtas miegojimui, galėtų būti apibūdinamas kaip pižama, bet paskutiniu metu šis rūbas įgijo didelį populiarumą, ir tapo stilingu gatvės mados drabužiu.

Norvegijos bendrovė „OnePiece“ laikoma šio išskirtinio drabužio pradininke ir yra labai prisidėjusi prie Kombinezonų mados pamišimo Skandinavijoje, iš kur šis drabužis žaibiškai atkeliavo ir į Jungtinę Karalystę bei užkariavo visą Europą.

Žodis „Onesie“ apibūdinantis kombinezonus visame pasaulyje greičiausiai kilęs iš žodžio „Onesies“ , kuris yra prekės pavadinimas kūdikių drabužių gamyboje. Šių vaikiškų drabužių kūrėjai yra „Gerber“ korporacija. 2008 metais, kai „OnePiece“  prekės ženklas tapo vis labiau populiarus, spauda pradėjo diskredituoti juos kaip "suaugusiųjų Onesies " ( liet. šliaužtinkukas) ir pavadinimas atrodo prigijo prie bendrinio žodžio .

Kombinezonai pasirodė JAV televizijos laidose, tokiose kaip „Scrubs“ ir „Draugai“.

Šiandien yra daug internetinių parduotuvių parduodančių kombinezonus visame pasaulyje. Be kompanijos  „OnePiece“ atsirado ir daugiau šio išskirtinio rūbo gamintojų. Norintiems įsigyti Lietuvoje el.parduotuvė www.technomada.lt gali pasiūlyti nemažą asortimentą kombinezonų: skirtingų spalvų bei įvairių raštų dizaino kombinezonų.

Atsiprašome, tačiau pasirinkto gamintojo prekių šiuo metu neturime!

Grįžti
Rašyk
Skambink