• Lithuanian
  • English

MOTERIŠKOS KUPRINĖS

Erdvi kuprinė su atvartu ir ilga rankena. ..
€10075
Funkcionali nesenstančio dizaino kuprinė. ..
€10563
Vidutinio dydžio kuprinė iš natūralios itališkos grūdėtos odos. ..
€9588
Vidutinio dydžio kuprinė iš natūralios itališkos grūdėtos odos. ..
€10725
Solidi stambaus grūdėtumo odos kuprinė su užlenkiamu viršumi. ..
€10888
Natūralios odos kuprinė su roplio odos imtacijos raštu. ..
€9750
Santūri kuprinė dekoruota užtrauktukais. ..
€9100
Krokodilo odos imitacijos kuprinė. ..
€4158
Unikalaus dizaino kuprinė su skaidriu korpusu ir grandinėle-rankena. ..
€4110
Žavi ir talpi kompanjonė į darbą ir pramogas. ..
€12675

Moteriškos kuprinės ir jų tipai

Moteriškos kuprinės jau kurį laiką yra tapusi neatsiejama mūsų gyvenimo ir stiliaus dalimi. Jei anksčiau įsivaizdavome, kad jos reikalingos tik moksleiviams ar studentams ir yra nesuderinamos su klasikiniu stiliumi, šiandien gatvėje sutiktume retą moterį ar vyrą, kuris ant pečių neturėtų šio nuostabaus aksesuaro. Svarbiausia, kad jis atitiktų jūsų stilių ir padėtų išryškinti asmenybę. Kad pasirinktumėte teisingai, svarbu žinoti visus kuprinių tipus. Juos aptaria internetinės parduotuvės www.technomada.lt konsultantai.

Tvirtos ir kietos kuprinės

Jei mėgstate klasikinį arba modernų stilių, o su savimi nešiojatės begalę įvairių daiktų, rekomenduojame rinktis tvirtą, kietą, iš odos ar jos imitacijos pagamintą kuprinę. Dažniausiai jos yra įprastų geometrinių formų, tokiu kaip stačiakampis, kvadratas ar ovalas ir pasižymi talpumu. Tokios kuprinės turi nedaug – vieną ar du skyrius – ir dalinius užsegimus ar užtvirtinimą. Jos puikiai tinka keliaujant į darbą arba laisvalaikiui, tačiau gali pasirodyti kiek per didelės ir nepatogios vakarėliams.

Minkštos kuprinės

Tai iš minkštos odos arba kitų medžiagų pagamintos kuprinės, kurios yra švelnesnių formų bei atrodo kiek „sukritusios“. Paprastai jos būna pakankamai talpios ir universalios bei tinka prie įvairaus stiliaus drabužių. Tokios kuprinės derės ir prie sportinės aprangos, ir prie bohemiško ar pankiško stiliaus.

Mini kuprinės

Šiuo metu itin populiarios retro stiliaus mini kuprinės. Jos gali būti užsegamos ar suvarstomos, nėra itin talpios, labiau sukurtos susidėti būtiniausiems daiktams. Šio tipo kuprinės labai populiarios tarp „old-school“ stiliaus šalininkų ir kitų stileivų.

Kuprinės-rankinės

Kuprinės-rankinės – tai palyginti neseniai išpopuliarėjęs tipas, pasižymintis universalumu. Tokias kuprines renkasi moterys, kurios nori sutaupyti ir vienu metu įsigyti dvigubą funkciją atliekantį aksesuarą. Tokias kuprines galite nešioti ir ant nugaros, ir, nusisegus papildomus dirželius, rankose. Tai itin praverčia, jei po darbo turite skubėti į renginį ar vakarėlį ir neturite laiko grįžti namo bei pasikeisti rankinę. Renkantis šio tipo kuprinę, būtinai atsižvelkite į tai, kad ji derėtų prie didžiosios jūsų drabužių dalies, kitu atveju negalėsite jos nešioti prie visų derinių.

Madingos ir stilingos

Mūsų siūlomos piniginės ne tik yra prinamos kainos atžvilgiu, tačiau ir atitinka šių dienų mados standartus. Jei kylą abejonių kaip prie savo stiliaus priderinti kuprinę, tuomet siūlome rinktis stilingasias raudonos spalvos kuprines, o jei reikia neutralumo - juodą arba baltą kuprinių spalvą.

Dažniausiai užduodami klientų klausimai:

Kokia yra moteriškų kuprinių kaina?

Pas mus parduotuvėje moteriškų kuprinių kainos prasideda nuo 11.47 eurų

Kokie yra moteriškų kuprinių dydžiai?

Mūsų parduotuvėje yra įvairių dydžių. Galime pasiūlyti įvairių dydžių.

Kiek užtrunka pristatymas?

Pristatymas dažniausiai užtrunka nuo 1 iki 3 darbo dienų.

Kiek užtrunka pristatymas?

Pristatymas dažniausiai užtrunka nuo 1 iki 3 darbo dienų.

Kokie galimi atsiskaitymo būdai?

Galima atsiskaityti bankiniu pavedimu, el. bankyninkyste, Paypal arba pristatymo metu kurjeriui grynais pinigais.

Rašyk
Skambink