Lagaminai

Jei anksčiau lagaminai buvo perkami tik ilgoms kelionėms, šiandien gamintojai siūlo daug platesnį lagaminų pasirinkimą. Pagal savo poreikius galite išsirinkti Jums tinkamo dydžio, tipo, spalvos ir net formos lagaminą iš daugybės siūlomų. Technomada siūlo apsižvalgyti mūsų kataloge, kuriame Jums parinkti geriausių gamintojų lagaminai iš viso pasaulio.

Renkantis lagaminą, labai svarbu pasirinkti tokį, kuris būtų patogus, talpus ir lengvas kelionėje. Todėl pirmiausia reikia įvertinti, kad lagaminas turėtų nebūti per didelis. Kelių dienų atostogoms tikrai nereikėtų rinktis lagamino, kuriame telpa 15-20 kg bagažo. Toks lagaminas tik apsunkintų Jums kelionę. Nedidelėms kelionėms siūlomi lengvi ir talpūs lagaminai, kurių tikrai pakaks kelioms dienoms. Daugelio gamintojų lagaminai kelionėms gaminami pagal oro linijų bendrovių patvirtintus rankinio bagažo išmatavimus, tad Jums nebereikia jaudintis, ar lagaminas tilps į lėktuvą.

Jeigu keliaujate ilgesniam laikotarpiui, reikėtų rinktis didesnius ir erdvesnius lagaminus. Daugelis jų - stačiakampio formos, su ratukais ir ištraukiama rankena, kad būtų lengva transportuoti. Renkantis didelį lagaminą, rinkitės kokybę ir funkcionalumą. Įvertinkite, kad lagaminas būtų talpus, lengvai užsegamas ir patvarus. Tokio lagamino medžiaga turėtų būti itin kokybiška, o užsegimai pagaminti iš aukščiausios klasės furnitūros.

Dažniausiai užduodami klientų klausimai:

 

Kokie lagaminai yra populiariausi mūsų asortimente?

Mūsų siūlome asortimente populiariausi yra Gregorio lagaminai.

Kokia yra lagaminų kaina?

Lagaminų kaina prasideda nuo 39.49 eurų.

Kokių lagaminų spalvų turime savo asortimente?

Turime įvairių lagaminų spalvų, tačiau populiariausios yra raudona ir juoda.

Kokie galimi atsiskaitymo būdai?

Galima atsiskaityti bankiniu pavedimu, el. bankyninkyste, Paypal arba pristatymo metu kurjeriui grynais pinigais.
Rašyk
Skambink